Sposoby płatności

Płać za zakupy prosto i bezpiecznie
- pałeczkami.pl daje Ci taką możliwość.

 

Swoboda zakupów oraz bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas priorytetem! Kupując w pałeczkami.pl możesz spać spokojnie - udostępniliśmy Ci szereg bezpiecznych a zaraz bardzo prostych metod płatności:

 • płatność elektroniczna - za pośrednictwem portalu Przelewy24.pl

  Jeden z najpopularniejszych a zarazem najbezpieczniejszych portali oferujących płatności elektroniczne. Po złożeniu zamówienia i wybraniu tej formy zapłaty za zakupy wybierz bank w którym posiadasz swoje konto elektroniczne i przejdź dalej. Zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę logowania do swojego konta gdzie po zalogowaniu ujrzysz wypełniony formularz przelewu. Sprawdź kwotę po czym zatwierdź transakcję w taki sam sposób w jaki zatwierdzasz normalne przelewy. Po akceptacji zostaniesz przeniesiony z powrotem na stronę naszego sklepu gdzie będzie czekać na Ciebie informacja o pomyślnym przebiegu transakcji. A w międzyczasie pieniądze zostaną automatycznie zaksięgowane na naszym koncie a my zaczniemy pakować Twoje zakupy!

  Cała transakcja pomiędzy pałeczkami.pl, serwisem Przelewy24.pl a Twoim bankiem przebiega w trybie "secured" co oznacza, że jest szyfrowana. Proste a zarazem bezpieczne!


 • płatność przelewem z Twojego banku

  Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz korzystać z powyższej metody płatności - nie ma problemu, możesz zapłacić za zakupy "tradycyjnym" przelewem. Zaloguj się na swoje konto bankowe, wypełnij dane dotyczące przelewu, które otrzymasz od nas w e-mailu potwierdzającym realizację zamówienia i wyślij. Nie musisz nas informować o wykonanym przelewie - nasz system automatycznie nas o tym poinformuje. Gdy pieniądze będą już na naszym koncie zapakujemy Twoje zakupy i wyślemy wskazanym przez Ciebie kurierem. Zrelaksuj się i czekaj na zamówione produkty!

  Dane do przelewu dostaniesz w e-mailu potwierdzającym złożone przez Ciebie zamówienie, ale dla Twojej wygody podamy je również tutaj:

  Mariusz Burzyński IspNet
  Lipowa 43c/17
  17-200 Hajnówka
  Alior Sync: 09 2490 1044 0000 4200 3461 6355

 • płatność gotówką przy odbiorze paczki

  Ostatnią metodą, jaką możesz uregulować rachunek za zakupy to płatność przy odbiorze - pieniądze wręczasz listonoszowi lub kurierowi przy odbiorze przesyłki. Jest to bardzo wygodny i bezpieczny sposób, kosztuje jednak kilka złotych więcej. Przy składaniu zamówienia po prostu zaznacz opcję "płacę przy odbiorze" - będzie to dla nas znak, że możemy od razu przystąpić do realizacji zamówienia nie czekając na wpłatę. Po nadaniu przesyłki poinformujemy Cię w osobnym e-mailu - będziesz dzięki temu wiedział, kiedy spodziewać się zamówionych produktów. Odbierasz paczkę, płacisz i gotowe!

 

--------------------------------------------------------------------------------

Chcesz o coś zapytać? Pisz lub dzwoń:
e-mail:
biuro@paleczkami.pl
telefon:
+48 694 512 522

Będzie nam miło odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

--------------------------------------------------------------------------------

pixel